Ajankohtaiset tiedotteet pääsette lukemaan tästä >>

Yhteystiedot:

SOL -yhtiöiden viestintäpäällikkö Taija Paavola
taija.paavola@sol.fi
puh. 040 779 7298
@Taijatuulikki
Toimitusjohtaja, SOL Palvelut Oy Juhapekka Joronen
juhapekka.joronen@sol.fi
@jjoronen
Toimitusjohtaja SOLEMO Oy Peppi Kaira
peppi.kaira@sol.fi
Toimitusjohtaja, SOL Henkilöstöpalvelut Oy Juhana Olkkola
juhana.olkkola@sol.fi
Toimitusjohtaja, SOL Pesulapalvelut Oy Elina Jalonen
elina.jalonen@sol.fi
Markkinointi ja viestintä, SOL Pesulapalvelut Oy Noora Niemensivu
noora.niemensivu@sol.fi
Asiantuntija, SOL Pesulapalvelut Oy Kati Talikka
kati.talikka@sol.fi
puh. 040 779 7274