SOL median valokeilassa

Ajankohtaiset tiedotteet pääsette lukemaan tästä >>

Yhteystiedot:

SOL -yhtiöiden viestintäpäällikkö

Taija Paavola
taija.paavola@sol.fi
puh. 040 779 7298
@Taijatuulikki

Toimitusjohtaja, SOL Palvelut Oy

Juhapekka Joronen
juhapekka.joronen@sol.fi
puh. 040 073 3916
@jjoronen

Toimitusjohtaja, SOL Pesulapalvelut Oy ja SOLEMO Peppi Kaira
peppi.kaira@sol.fi
puh. 040 534 9375
Toimitusjohtaja, SOL Henkilöstöpalvelut Oy Niilo Kemppe
niilo.kemppe@sol.fi
puh. 040 721 0714
Palvelujohtaja, SOL Pesulapalvelut Oy

Jaana Kokko
jaana.kokko@sol.fi
puh. 040 061 0559
 

 
Markkinointi ja viestintä, SOL Pesulapalvelut Oy Noora Niemensivu-Varjonen
noora.varjonen@sol.fi
puh. 040 779 7299
 
 
Asiantuntija, SOL Pesulapalvelut Oy Kati Talikka
kati.talikka@sol.fi
puh. 040 779 7274